  1. BTA26-800C-LGE 3.49
    Do sklepu »
    BTA26-800C-LGE
    Triak; 800V; 25A; TO3P; Igt: 25mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTA26-800C
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.85%