    BTA308Y-800ETQ
    Triak; 800V; 8A; TO220AB; Igt: 10mA; Ifsm: 60A; 3Q ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA308Y-800ETQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.27%