    BTA316-800CTQ
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 150A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA316-800CTQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.26%