  1. BTA330-800BTQ 6.42
    Do sklepu »
    BTA330-800BTQ
    Triak; 800V; 30A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 270A; ...
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA330-800BTQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.16%