  1. BTB06-600DRG 3.95 x29
    Do sklepu »
    BTB06-600DRG
    Triak 6A 600V Igt=5mA Logic Level TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.62%
    Min. zamówienie:
    29 szt.
  2. BTB06-600DRG 4.95
    Do sklepu »
    BTB06-600DRG
    Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 5mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB06-600DRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.4%