  1. BTB06-600TRG TO-220 1.34
    Do sklepu »
    BTB06-600TRG TO-220
    TRIAC 600V 63A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB BTB06- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.75%
  2. TR006btb06-600t TR006btb06-600t 1.34
    Do sklepu »
    TR006btb06-600t TR006btb06-600t
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Dodany:
  3. BTB06-600TRG 2.68
    BTB06-600TRG
    Triak; 600V; 6A; TO220AB; Igt: 5mA
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB06-600TRG
    Obudowa:
    TO-220AB
    Zmiana ceny:
    -16%
    100+ szt.:
    2.40
    250+ szt.:
    2.21
    500+ szt.:
    2.05
    1000+ szt.:
    1.92
    1250+ szt.:
    1.88
    1.80
    1.77
    1.69
    1.62
  4. BTB06-600TRG 3.60
    BTB06-600TRG
    Triak 6A 600V Igt=5mA Logic Level TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    TO-220AB
    +13%
    10+ szt.:
    2.83
    50+ szt.:
    1.84
    BTB06-600TRG
    Triak; 600V; 6A; 5mA; THT; tuba; TO220AB * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.73%