  1. BTB08B-600BW-LGE 3.16
    Do sklepu »
    BTB08B-600BW-LGE
    Triak; 600V; 8A; TO263; Igt: 50mA; Ufmax: 1,55V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BTB08B-600BW
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.47%