    Triak; 12A; 600V; 50mA; TO220AB; THT; ST MICROELECTRONICS; BTB12-600BRG; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.23%
  2. BTB12-600BRG TO-220 2.41
    Do sklepu »
    BTB12-600BRG TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=600V; Igt=50mA BTB12-600B
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%
  3. BTB12-600BRG 2.80 x36
    Do sklepu »
    BTB12-600BRG
    Triak 12A 600V Igt=50mA TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    TO-220AB
    +32%
    Min. zamówienie:
    36 szt.
    50+ szt.:
    2.58
  4. TRIAC STMicroelectronics BTB12-600BRG, 1 szt. 3.44
    TRIAC STMicroelectronics BTB12-600BRG, 1 szt.
    Conrad Electronic
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB12-600BRG
    -24%
  5. BTB12-600BRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 7.88
    BTB12-600BRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    MPN:
    BTB12-600BRG
    +13%
    10+ szt.:
    1.04
    100+ szt.:
    0.99
    500+ szt.:
    0.78
  6. BTB12-600BRG 8.41
    BTB12-600BRG
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 50mA
    TME
    BTB12-600BRG
    -0.24%