  2. BTB12-600CWRG TRIAC, 600 V, 12 A, 35 mA Snubberless, TO-220 3.11
    Do sklepu »
    BTB12-600CWRG TRIAC, 600 V, 12 A, 35 mA Snubberless, TO-220
    12 A Triacs TO-220 Description Available either ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    BTB12-600CWRG
    Obudowa:
    TO-220
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
  3. BTB12-600CWRG 3.95
    Do sklepu »
    BTB12-600CWRG
    Triak 12A 600V Igt=35mA Snubberless TO220AB
    Zmiana ceny:
    +2.6%
    10+ szt.:
    2.95
    50+ szt.:
    2.15
  4. TRIAK BTB12-600 12A 600V IGT=35mA TO220 5.49
    TRIAK BTB12-600 12A 600V IGT=35mA TO220
    Opis: TRIAK BTB12-600 12A 600V IGT=35mA TO220 ...
    Elektronika Plus
    TO-220
    +22%
  5. BTB12-600CWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 6.01
    BTB12-600CWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    MPN:
    BTB12-600CWRG
    TO-220AB
    +8%
    10+ szt.:
    0.70
    100+ szt.:
    0.62
    500+ szt.:
    0.49
  6. BTB12-600CWRG 6.38
    BTB12-600CWRG
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 35mA; Snubberless™
    TME
    BTB12-600CWRG
    -0.16%
    3.72
    50+ szt.:
    3.01
    100+ szt.:
    2.75
    150+ szt.:
    2.61
    250+ szt.:
    2.44
    500+ szt.:
    2.22
    1000+ szt.:
    2.03
    2000+ szt.:
    1.85
    1.77
    BTB12-600CWRG
    Triak; 600V; 12A; 35mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.5%