  2. BTB16-700SWRG 5.06 x10
    Do sklepu »
    BTB16-700SWRG
    Triak 16A 700V Igt=10mA Logic Level TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -34%