  1. BTB16-800SWRG TO-220 1.67
    Do sklepu »
    BTB16-800SWRG TO-220
    TRIAC 800V 16A(RMS) 168A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    -0.6%
  2. BTB16-800SWRG 4.11 x31
    Do sklepu »
    BTB16-800SWRG
    Triak 16A 800V Igt=10mA Logic Level TO220-3
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.11%
    Min. zamówienie:
    31 szt.
    50+ szt.:
    3.94
  3. BTB16-800SWRG 5.56
    BTB16-800SWRG
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 10mA; logic level
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTB16-800SWRG
    TO-220AB
    -0.18%
    10+ szt.:
    4.12
    25+ szt.:
    3.53
    50+ szt.:
    3.17
    100+ szt.:
    2.89
    500+ szt.:
    2.44
    1000+ szt.:
    2.29
    2000+ szt.:
    2.16
    2.06
    1.99
  4. BTB16-800SWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs 7.03
    BTB16-800SWRG 16A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface-mount ...
    MPN:
    BTB16-800SWRG
    TO-220AB
    +68%