    FDMS8050ET30
    Dodany:
    Do sklepu »
    FDMS8050ET30
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 299A; Idm: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FDMS8050ET30
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +12%
    10+ szt.:
    12.42
    Do sklepu »
    FDMS8050ET30
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 30V 55A/ ...