  1. FQB19N20LTM TO-263 3.71
    Do sklepu »
    FQB19N20LTM TO-263
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 200V; 20V; 150mOhm; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Fairchild
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.54%
  2. FQB19N20LTM 5.99 x14
    Do sklepu »
    FQB19N20LTM
    Tranzystor N-MOSFET 200V 21A TO263
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.65%
    Min. zamówienie:
    14 szt.
    20+ szt.:
    5.52
  3. FQB19N20LTM 9.37
    FQB19N20LTM
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 200V; 13,3A; Idm ...
    TME
    onsemi
    MPN:
    FQB19N20LTM
    -0.43%
    10+ szt.:
    6.67
    25+ szt.:
    5.78
    50+ szt.:
    5.15
    100+ szt.:
    4.80
    500+ szt.:
    4.53
  5. Tranzystor FQB19N20LTM N-MOSFET 200V 13,3A Idm 84A 140W smd D2PAK / AUIRF1010AZS 12.00
    Tranzystor FQB19N20LTM N-MOSFET 200V 13,3A Idm 84A 140W smd D2PAK / AUIRF1010AZS
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    -0.08%
    FQB19N20LTM
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 200V 21A D2PAK
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    MPN:
    IMP-36656
    FQB19N20LTM
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 200V; 13,3A; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.56%
    FQB19N20LTM - Elementy
    Tranzystory MOSFET; FQB19N20LTM; ON SEMICONDUCTOR ...
    Maritex
    ON SEMICONDUCTOR
    FQB19N20LTM
    -30%