    FQD16N25CTM - Elementy
    Tranzystory MOSFET; FQD16N25CTM; ON SEMICONDUCTOR ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR
    MPN:
    FQD16N25CTM
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -53%
    10+ szt.:
    3.51
    30+ szt.:
    3.00
    100+ szt.:
    2.50
    500+ szt.:
    2.14
    1000+ szt.:
    1.98
  2. FQD16N25CTM 5.03 x8
    Do sklepu »
    FQD16N25CTM
    Tranzystor N-MOSFET 250V 16A 160W 0,22R TO252
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    onsemi
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.52%
    Min. zamówienie:
    8 szt.
    10+ szt.:
    4.51
    25+ szt.:
    3.81
  3. FQD16N25CTM 7.22
    Do sklepu »
    FQD16N25CTM
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 250V; 10,1A; ...
    TME
    onsemi
    MPN:
    FQD16N25CTM
    Obudowa:
    TO-252
    -0.14%
    4.76
    25+ szt.:
    4.02
    100+ szt.:
    3.16
    250+ szt.:
    2.74
    500+ szt.:
    2.57
    1000+ szt.:
    2.54
    FQD16N25CTM
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 250V 16A DPAK