  1. IPB180P04P403 16.00 x3
    Do sklepu »
    IPB180P04P403
    Tranzystor P-MOSFET 40V 180A 150W 0,0028R TO263-7
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Infineon
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%