  1. MOSFET Typ N-kanałowy 9 A SOT-223 550 V Rozszerzenie 4-pinowy Powierzchnia 5 W Infineon 650 mΩ IPN50R650CEATMA1 3.59 x25
    Do sklepu »
    MOSFET Typ N-kanałowy 9 A SOT-223 550 V Rozszerzenie 4-pinowy Powierzchnia 5 W Infineon 650 mΩ IPN50R650CEATMA1
    Infineon oferuje szeroką i kompleksową ofertę ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    IPN50R650CEATMA1
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.87%