  1. IRFB31N20D Sample
    Do sklepu »
    IRFB31N20D
    200V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a TO- ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Infineon
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    IRFB31N20DPBF
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Do sklepu »
    IRFB31N20D TO220 Tranzystor NMOSFET 200V 31A 0,082R
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    IRFB31N20D METAL (TO-220)
    Impel
    TO-220
    Zmiana ceny:
    +17%
  4. IRFB31n20D 200V 31A 0.082R tranzystor N-Channel 7.00
    IRFB31n20D 200V 31A 0.082R tranzystor N-Channel
    Soltronik
    IRFB31N20D METALTO220
    Tomelektron
  7. Tranzystor IRFB31N20D N-MOSFET 200V 31A 200W TO220 18.00
    Tranzystor IRFB31N20D N-MOSFET 200V 31A 200W TO220
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    Zmiana ceny:
    +50%
    IRFB31N20D
    TRANZYSTOR IRFB31N20D TO-220 INTERNATIONAL ...
    Elektronik-Service
    Producent:
    International Rectifier (IR)
    MPN:
    IRFB31N20D
    IRFB31N20D
    TRANZYSTOR IRFB31N20D TO220 31A 200V IR USA
    Interchip
    +10%