  1. IXFH50N60P3 37.89 x2
    Do sklepu »
    IXFH50N60P3
    Tranzystor N-MOSFET 600V 50A 1040W 0,16R TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Littelfuse (IXYS)
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.69%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    5+ szt.:
    37.89
    10+ szt.:
    37.89
    Do sklepu »
    Tranzystor; IXFH50N60P3; N-MOSFET; 50A; 600V; 1040W; unipolarny; TO247; THT; IXYS; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.27%
  3. IXFH50N60P3 47.29
    IXFH50N60P3
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 50A; 1040W ...
    TME
    MPN:
    IXFH50N60P3
    TO-247-3
    -0.19%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    30+ szt.:
  5. IXFH50N60P3 MOSFET N-Ch 600V 50A 1040W 0,16R TO247AD 56.01
    IXFH50N60P3 MOSFET N-Ch 600V 50A 1040W 0,16R TO247AD
    Polar3TM HiperFETTM Power MOSFET N-Channel ...
    MPN:
    IXFH50N60P3
    TO-247AD
    GTIN13:
    -0.76%
  6. MOSFET Typ N-kanałowy 50 A TO-247 600 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 1.04 kW IXYS 145 mΩ IXFH50N60P3 63.50
    MOSFET Typ N-kanałowy 50 A TO-247 600 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 1.04 kW IXYS 145 mΩ IXFH50N60P3
    Tranzystory zasilające IXYS klasy Q3 HiperFET™ ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    IXFH50N60P3
    +2.98%
    IXFH50N60P3
    Tranzystor: N-MOSFET; 600V; 50A; 1040W; TO247-3 ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-247-3
    +0.43%
    IXFH50N60P3-TO247
    2SK3681
    Interchip
    -7%