  1. IXFK64N60P3 71.00 x2
    Do sklepu »
    IXFK64N60P3
    Tranzystor N-MOSFET 600V 64A 1130W 0,1R 250ns ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Littelfuse (IXYS)
    Obudowa:
    TO-264
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.56%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    5+ szt.:
    64.08
    10+ szt.:
    58.70
  2. IXFK64N60P3 73.44
    Do sklepu »
    IXFK64N60P3
    Tranzystor: N-MOSFET; Polar3™; unipolarny; 600V; ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    IXFK64N60P3
    Obudowa:
    TO-264
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    25+ szt.:
    50+ szt.:
  3. IXFK64N60P3 MOSFET, N-Ch 600V 64A 1040W, TO-264AA 74.74
    IXFK64N60P3 MOSFET, N-Ch 600V 64A 1040W, TO-264AA
    Features - fast intrinsic diode - international ...
    MPN:
    IXFK64N60P3
    GTIN13:
    +6%
  4. MOSFET Typ N-kanałowy 64 A TO-264 600 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 1.13 kW IXYS 95 mΩ IXFK64N60P3 94.64
    MOSFET Typ N-kanałowy 64 A TO-264 600 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 1.13 kW IXYS 95 mΩ IXFK64N60P3
    Seria N IXYS polar3™ tranzystorów zasilających ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    IXFK64N60P3
    +3%
    25+ szt.:
    100+ szt.:
    IXFK64N60P3
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 64A TO264AA
    Elektronik-Service
    IXYS - WESTCODE - IXYS UK WESTCO
    IMP-48758
    IXFK64N60P3
    SŁAWMIR Electronics
    +0.43%