  1. IXGH10N170A 39.24 x3
    Do sklepu »
    IXGH10N170A
    Tranzystor IGBT NPT 1700V 5A 140W TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Littelfuse (IXYS)
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.56%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    10+ szt.:
    33.21
  2. IXGH10N170A 41.24
    Do sklepu »
    IXGH10N170A
    Tranzystor: IGBT; NPT; 1,7kV; 5A; 140W; TO247-3
    Sklep:
    TME
    Producent:
    IXYS
    MPN:
    IXGH10N170A
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.29%
    10+ szt.:
    33.44
  3. IXGH10N170 44.23
    IXGH10N170
    Tranzystor: IGBT; NPT; 1,7kV; 10A; 110W; TO247-3
    TME
    IXYS
    MPN:
    IXGH10N170
    TO-247-3
    +0.29%
    3+ szt.:
    30+ szt.:
    60+ szt.:
    120+ szt.:
    IXGH10N170
    POWER TRANSISTOR IGBT 1700V 20A 110W TO247
    Elektronik-Service
    IXYS - WESTCODE - IXYS UK WESTCO
    IMP-49325
    TO-247
    IXGH10N170A
    SŁAWMIR Electronics
    +0.44%
    IXGH10N170A
    POWER TRANSISTOR IGBT 1700V 10A 140W TO247