  1. IXTP10P15T 8.23 x12
    Do sklepu »
    IXTP10P15T
    Tranzystor P-MOSFET 150V 10A 83W TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Littelfuse (IXYS)
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
    Min. zamówienie:
    12 szt.
    20+ szt.:
    6.72
  3. IXTP10P15T 10.75
    Do sklepu »
    IXTP10P15T
    Tranzystor: P-MOSFET; TrenchP™; unipolarny; -150V ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    IXYS
    MPN:
    IXTP10P15T
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%
    10+ szt.:
    8.62
    50+ szt.:
    6.57
    100+ szt.:
    5.88
    500+ szt.:
    5.56
    IXTP10P15T
    SŁAWMIR Electronics
    IXYS
    Obudowa:
    TO-220AB
    +0.45%