  1. IXTP15P15T 15.33 x6
    Do sklepu »
    IXTP15P15T
    Tranzystor P-MOSFET 150V 15A 150W TO220
    Zmiana ceny:
    -0.72%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    50+ szt.:
    12.73
  2. IXTP15P15T 15.68
    Do sklepu »
    IXTP15P15T
    Tranzystor: P-MOSFET; TrenchP™; unipolarny; -150V ...
    MPN:
    IXTP15P15T
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%
    50+ szt.:
    12.56
    IXTP15P15T
    POWER TRANSISTOR MOSFET P-CHANNEL 150V 15A TO220AB
    Elektronik-Service
    IXYS - WESTCODE - IXYS UK WESTCO
    MPN:
    IMP-50379
    Obudowa:
    TO-220AB
    IXTP15P15T
    TO-220AB
    +0.46%