    Triak; 16A; 800V; 50mA; TO220; THT; = NTE56010; TIC246N; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +409%
  2. NTE56010 23.83
    Do sklepu »
    NTE56010
    Triak; 800V; 15A; TO220; Igt: 40/75mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    NTE ELECTRONICS
    MPN:
    NTE56010
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.79%
    3+ szt.:
    21.03
    Do sklepu »
    NTE56010
    Triak; 800V; 15A; 40/75mA; THT; tuba; TO220 * ...
    SŁAWMIR Electronics
    +1.03%
    NTE56010
    UKŁAD SCALONYIAC, 600 V, 15 A, TO-220, 75 MA, 2.5 ...