    STP140NF75 TO220 TRANZYSTOR POLOWY NMOS 75V 120A 0,007
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +20%
    Do sklepu »
    P140NF75 STP140NF75 TO220 TRANZYSTOR POLOWY NMOS 75V 120A 0,007
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. STP140NF75 TO-220 6.88
    Do sklepu »
    STP140NF75 TO-220
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 75V; 75V; 20V; 7, ...
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    +26%
  4. Tranzystor; unipolarny; STP140NF75; N-MOSFET; 120A; 75V; 310W; 0,0075Ohm; TO220; przewlekany (THT); ST Microelectronics; w laska 7.64
    Tranzystor; unipolarny; STP140NF75; N-MOSFET; 120A; 75V; 310W; 0,0075Ohm; TO220; przewlekany (THT); ST Microelectronics; w laska
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    -14%
    2+ szt.:
    6.11
    5+ szt.:
    4.89
    20+ szt.:
    4.65
    100+ szt.:
    4.40
    1000+ szt.:
    4.16
  5. TRANZYSTOR STP140NF75 N-channel MOSFET 100A 75V 310W TO220 9.99
    TRANZYSTOR STP140NF75 N-channel MOSFET 100A 75V 310W TO220
    Opis: DANE TECHNICZNE Typ: N-MOSFET (unipolarny ...
    Elektronika Plus
    +0.4%
  7. 140NF75-STP N 120A/75V/310W Rds=0,075 10.00
    140NF75-STP N 120A/75V/310W Rds=0,075
    Monster
    +1.63%
  8. STP140NF75 11.00
    STP140NF75
    Tranzystor N-MOSFET 75V 120A 310W 0,0075R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    -0.45%
    10+ szt.:
    8.73
    50+ szt.:
    7.13
    STP-140NF75 tranzystor; TO220 N-MOSFET 120A 75V
    ... N-MOSFET 120A 75V STP140NF75 tranzystor; TO220 N ...
    ElStat
    MPN:
    STP-140NF75
  10. MOSFET Typ N-kanałowy 120 A TO-220 75 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 310 W STMicroelectronics 8 mΩ STP140NF75 15.92 x2
    MOSFET Typ N-kanałowy 120 A TO-220 75 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 310 W STMicroelectronics 8 mΩ STP140NF75
    Tranzystory MOSFET STripFET™ o szerokim zakresie ...
    RS Components
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP140NF75
    -18%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
  11. Tranzystor STP140NF75 N-MOSFET 75V 120A 45W 310W TO220 / 35834 16.00
    Tranzystor STP140NF75 N-MOSFET 75V 120A 45W 310W TO220 / 35834
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    -0.06%
    Tranzystor STP140NF75 75V 120A n-mosfet TO220
    TCE
    +42%
  13. STP140NF75 N-CHANNEL 75V - 0.0065 OHM -120A TO-220 STripFET II MOSFET 17.27
    STP140NF75 N-CHANNEL 75V - 0.0065 OHM -120A TO-220 STripFET II MOSFET
    This Power MOSFET is the latest development of ...
    STP140NF75
    +0.47%
    10+ szt.:
    2.17
    100+ szt.:
    1.98
    500+ szt.:
    1.88
  14. STP140NF75 18.44
    STP140NF75
    Tranzystor: N-MOSFET; STripFET™ III; unipolarny; ...
    TME
    STP140NF75
    -3.05%
    10.73
    25+ szt.:
    9.90
    50+ szt.:
    9.27
    8.70
    500+ szt.:
    7.34
    750+ szt.:
    6.99
    1000+ szt.:
    6.72
    6.57
    6.15
    STP140NF75
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 75V 120A TO220AB
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-88330
    TO-220AB
    STP140NF75
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 75V; 100A; 310W ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.42%