  1. STW10NK60Z TO-247 6.63
    Do sklepu »
    STW10NK60Z TO-247
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 750mOhm; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
  2. STW10NK60Z 7.28 x11
    Do sklepu »
    STW10NK60Z
    Tranzystor N-MOSFET 600V 10A 156W 0,75R TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
    Min. zamówienie:
    11 szt.
    20+ szt.:
    7.28
    STW10NK60Z
    stw10nk60z,
    Tomelektron
    Zmiana ceny:
    +14%
  4. TR STW10NK60Z;ST;TO247;Tranzystor; N-MOSFET;10A;600V;156W;0.65R;RoHS 8.00
    TR STW10NK60Z;ST;TO247;Tranzystor; N-MOSFET;10A;600V;156W;0.65R;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    Tranzystor STW10NK60Z
    Elektronik Jacek
  7. Tranzystor STW10NK60Z N-FET 600V/10A,156W 0,75ohm 17.80
    Tranzystor STW10NK60Z N-FET 600V/10A,156W 0,75ohm
    Informacje handlowe Informacja o bezpieczeństwie ...
    SklepTronik
    MICROS SP.J. W KĘDRA I J. LIC ZAKŁAD PRACY
    +21%
  8. STW10NK60Z N-channel 600 V, 650 mOhm typ., 10 A SuperMESH Power MOSFET in a TO-247 package 20.48
    STW10NK60Z N-channel 600 V, 650 mOhm typ., 10 A SuperMESH Power MOSFET in a TO-247 package
    These high-voltage devices are Zener-protected N- ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    STW10NK60Z
    +2.02%
    10+ szt.:
    2.82
    100+ szt.:
    2.09
  9. STW10NK60Z 21.72
    STW10NK60Z
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 5,7A; 156W ...
    TME
    MPN:
    STW10NK60Z
    -0.18%
    10+ szt.:
    13.75
    30+ szt.:
    11.77
    60+ szt.:
    120+ szt.:
    9.95
    150+ szt.:
    9.74
    300+ szt.:
    9.11
    510+ szt.:
    8.75
    750+ szt.:
    8.49
    1020+ szt.:
    8.28
    STW10NK60Z
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 10A TO247-3
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-88955
    TO-247-3
    STW10NK60Z
    SŁAWMIR Electronics
    TO-247-3
    +0.48%