  1. Stycznik Mocy 3P 6A 2,2Kw Przy 400Vac Ac3, Cewka 24Vdc, 0Z 1R 11Bg0610d024 92.23
    Do sklepu »
    Stycznik Mocy 3P 6A 2,2Kw Przy 400Vac Ac3, Cewka 24Vdc, 0Z 1R 11Bg0610d024
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    Lovato
    Dodany:
  3. 11BG0610D024 103.78
    Do sklepu »
    11BG0610D024
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NO ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    11BG0610D024
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.16%
    5+ szt.:
    100.32
  4. 11BG0610D024 104.80
    11BG0610D024
    Stycznik 3 polowy, 6A w AC3, wbudowany zestyk 1NO ...
    Sklep Automatyka24
    Lovato
    Zmiana ceny:
    +4.41%
  5. Stycznik mocy 3P 6A 2,2kW przy 400VAC AC3, cewka 24VDC, 0Z 1R 11BG0610D024 114.39
    Stycznik 3 polowy, 6A w AC3, wbudowany zestyk 1Z, ...
    TIM SA
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    11BG0610D024
    ISBN:
    +6%
  6. 11BG0610D024 168.51
    11BG0610D024
    Stycznik 3xNO 6A 690VAC (1xNO) Cewka: 24VDC DIN
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.72%