  1. Kondensator 2200 μF 100 V dc Zaciski śrubowe KEMET ALS31A222DA100 67.50
    Do sklepu »
    Kondensator 2200 μF 100 V dc Zaciski śrubowe KEMET ALS31A222DA100
    Seria ALS31 kondensatorów elektrolitycznych z ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    ALS31A222DA100
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.01%
    10+ szt.:
    63.38
    25+ szt.:
    59.45
    50+ szt.:
    100+ szt.:
  2. ALS31A222DA100 71.29
    Do sklepu »
    ALS31A222DA100
    Kondensator: elektrolityczny; 2,2mF; 100VDC; Ø ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    ALS31A222DA100
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +17%
    10+ szt.:
    25+ szt.:
    50+ szt.:
  3. ALS31A222DA100 Aluminium Electronic Capacitor, radial, 2.2mF, 100V, 85°C 85.54
    ALS31A222DA100 Aluminium Electronic Capacitor, radial, 2.2mF, 100V, 85°C
    - Screw terminal aluminium electrolytic capacitor ...
    reichelt elektronik
    ALS31A222DA100
    GTIN13:
    +19%