    B82432C1473K000
    Dławik: ferrytowy; SMD; 1812; 47uH; 210mA; R: 2,3 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B82432C1473K000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.62%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. B82432C1473K000 2.90 x15
    Do sklepu »
    B82432C1473K000
    Dławik drutowy SMD 1812 47uH 0,21A 2,3R ±10% Q:30
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    EPCOS / TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +31%
    Min. zamówienie:
    15 szt.
    50+ szt.:
    2.21
    100+ szt.:
    2.06
  3. Choke, SMD 1812, 47 µH, 210 mA, B82432C1473K000 3.45 x10
    Do sklepu »
    Choke, SMD 1812, 47 µH, 210 mA, B82432C1473K000
    Bürklin Elektronik
    TDK (EPCOS)
    MPN:
    B82432C1473K000
    +899%