    B84771A0015A000
    Filtr: przeciwzakłóceniowy; jednofazowy; 250VAC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B84771A0015A000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.15%
    Min. zamówienie:
    60 szt.
    120+ szt.:
    38.81
  3. IEC plug C14, 50 to 60 Hz, 15 A, 250 V (DC), 250 VAC, 90 µH, faston plug 6.3 mm, B84771A0015A000 50.46 x60
    Do sklepu »
    IEC plug C14, 50 to 60 Hz, 15 A, 250 V (DC), 250 VAC, 90 µH, faston plug 6.3 mm, B84771A0015A000
    Sklep:
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    TDK (EPCOS)
    MPN:
    B84771A0015A000
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5899%