  1. Kondensator ceramiczny Kemet C0402C104K3RACTU C0402C104K3RACTU 1 µF 25 V/DC 1 szt. 0.27
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Kemet C0402C104K3RACTU C0402C104K3RACTU 1 µF 25 V/DC 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    C0402C104K3RACTU
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -71%
  2. C0402C104K3RACTU 0.62
    Do sklepu »
    C0402C104K3RACTU
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 100nF; 25V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    C0402C104K3RACTU
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.59%
    10+ szt.:
    0.28
    100+ szt.:
    0.22
    250+ szt.:
    0.19
    500+ szt.:
    0.18
    1000+ szt.:
    0.16
    2000+ szt.:
    0.16
    C0402C104K3RACTU
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 100nF; 25VDC; X7R ...
    SŁAWMIR Electronics
    -13%