  1. CC1206KRX7R7BB474 0.19 x4000
    Do sklepu »
    CC1206KRX7R7BB474
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 470nF; 16V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    CC1206KRX7R7BB474
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.42%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
    8000+ szt.:
    0.16
    0.16
  2. Kondensator ceramiczny Yageo CC1206KRX7R7BB474 CC1206KRX7R7BB474 0.47 µF 16 V 1 szt. 0.27
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Yageo CC1206KRX7R7BB474 CC1206KRX7R7BB474 0.47 µF 16 V 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    CC1206KRX7R7BB474
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.57%
  3. CC1206KRX7R7BB474 0.39 x4000
    CC1206KRX7R7BB474
    Kondensator ceramiczny SMD 1206 470nF 16V X7R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -14%
    Min. zamówienie:
    0.35
    0.35
  4. Kondensator ceramiczny SMD Yageo CC1206KKX7R7BB474, 1206, 0.47 uF, 16 V, 10 0.40
    Kondensator ceramiczny SMD Yageo CC1206KKX7R7BB474, 1206, 0.47 uF, 16 V, 10
    Yageo CC1206KRX7R7BB474
    Conrad Electronic
    CC1206KRX7R7BB474
    GTIN13:
    +43%