    CFR01SJ0821A10
    Rezystor: węglowy; THT; 820Ω; 1W; ±5%; 500V; Ø0, ...
    Sklep:
    MPN:
    CFR01SJ0821A10
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.09%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  2. Royal Ohm CFR01SJ0821A10 820R 5% 1W Axial Carbon Film Resistor 3.72
    Do sklepu »
    Royal Ohm CFR01SJ0821A10 820R 5% 1W Axial Carbon Film Resistor
    A high stability 1W carbon film fixed resistor ...