  1. Yageo CFR25J2R2H Carbon Film Resistor 2.2 Ohm Carbon Film 0.25 Watt 0.10
    Do sklepu »
    Yageo CFR25J2R2H Carbon Film Resistor 2.2 Ohm Carbon Film 0.25 Watt
    ... , 1417685 - Yageo CFR25J2R2H, this resistor is ...
    Sklep:
    MPN:
    CFR25J2R2H
    GTIN13:
    Dodany:
  2. Rezystor węglowy 2.2 Ω CFR25J2R2H osiowy THD 0207 0.25 W Yageo CFR-25JT-52-2R2 1 szt. 0.13
    Do sklepu »
    Rezystor węglowy 2.2 Ω CFR25J2R2H osiowy THD 0207 0.25 W Yageo CFR-25JT-52-2R2 1 szt.
    Yageo CFR25J2R2H
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    CFR25J2R2H
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%