  1. ECP150PS28 529.43
    Do sklepu »
    ECP150PS28
    Zasilacz: impulsowy; otwarty; 150W; 85÷264VAC; OUT ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    XP POWER
    MPN:
    ECP150PS28
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.13%
    25+ szt.:
    440.73
    100+ szt.:
    418.00
  2. ECP150PS28 530.13
    Do sklepu »
    ECP150PS28
    Zasilacz impulsowy open 150W 85-264VAC Wyj: 28V 3, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    XP POWER
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.92%
    25+ szt.:
  3. Zasilacz impulsowy: otwarty, 150W, 85-264VAC, 28VDC, 5,4A ECP150PS28 585.60
    Zasilacz impulsowy: otwarty, 150W, 85-264VAC, 28VDC, 5,4A ECP150PS28
    Producent: XP POWER Typ zasilacza: impulsowy ...
    TIM SA
    MPN:
    ECP150PS28
    ISBN:
    +3.64%
  4. Zasilacz Impulsowy: Otwarty, 150W, 85-264Vac, 28Vdc, 5,4A Ecp150ps28 611.43