  1. ECQUAAF474KA 1.68 x100
    Do sklepu »
    ECQUAAF474KA
    Kondensator polipropylenowy X2 470nF 275V ±10% RM ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    300+ szt.:
    1.42
    600+ szt.:
    1.42
  2. ECQUAAF474KA Noise capacitor, X2, 275VAC / 10%, 0.47µF 2.26
    Do sklepu »
    ECQUAAF474KA Noise capacitor, X2, 275VAC / 10%, 0.47µF
    Type: ECQUA Class X2 - Compact - Flame-retardant ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ECQUAAF474KA
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -7%