  1. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 82 Ω 1210 ±1 % 0.5 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP14F82R0U 0.34 x5000
    Do sklepu »
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 82 Ω 1210 ±1 % 0.5 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP14F82R0U
    Panasonic ERJ P14 rezystory antyprzepięciowe z ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJP14F82R0U
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.03%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ERJP14F82R0U 0.47 x60
    Do sklepu »
    ERJP14F82R0U
    Rezystor SMD 1210 0,5W 82R ±1%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +12%
    Min. zamówienie:
    60 szt.
    100+ szt.:
    0.42
    500+ szt.:
    0.41
  3. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 82 Ω 1210 ±1 % 0.5 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP14F82R0U 1.22 x5
    RS Components
    MPN:
    ERJP14F82R0U
    -20%