  1. ERJPA3F1800V 0.06 x5000
    Do sklepu »
    ERJPA3F1800V
    Rezystor: thick film; SMD; 0603; 180Ω; 330mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    ERJPA3F1800V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.31%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.06
    0.06
    0.05
  2. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 180 Ω 0603 ±1 % 0.25 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJPA3F1800V 0.08 x5000
    Do sklepu »
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 180 Ω 0603 ±1 % 0.25 W ±100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJPA3F1800V
    Cechy przepięcia ESD przewyższające standardowe ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    MPN:
    ERJPA3F1800V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
    Min. zamówienie:
    0.07
  3. ERJPA3F1800V 0.12 x5000
    ERJPA3F1800V
    Rezystor SMD 0603 0,33W ±1% ±100ppm/°C -55+155°C
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +10%