  1. ERJPA3F1800V 0.06 x5000
    Do sklepu »
    ERJPA3F1800V
    Rezystor: thick film; SMD; 0603; 180Ω; 330mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJPA3F1800V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.31%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.06
    0.06
    0.05
  2. ERJPA3F1800V 0.12 x5000
    Do sklepu »
    ERJPA3F1800V
    Rezystor SMD 0603 0,33W ±1% ±100ppm/°C -55+155°C
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%