  1. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 3.9 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ3R9 0.07 x5000
    Do sklepu »
    ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 3.9 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ3R9
    MPN:
    ESR03EZPJ3R9
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +17%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.06
    0.05
  2. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 3.9 Ω 0603 ±5 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPJ3R9 0.16 x100
    Do sklepu »
    MPN:
    ESR03EZPJ3R9
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +7%