  1. ROHM Opornik 820 kΩ 0805 ±1 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPF8203 0.09 x5000
    Do sklepu »
    ROHM Opornik 820 kΩ 0805 ±1 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPF8203
    Rezystory chipowe antyprzepięciowe firmy ROHM ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    MPN:
    ESR10EZPF8203
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -25%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ESR10EZPF8203 0.24 x140
    Do sklepu »
    ESR10EZPF8203
    Rezystor SMD 0805 Anti-surge 0,4W 820k ±1% -55+155 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    ROHM Semiconductor
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.51%
    Min. zamówienie:
    140 szt.
    500+ szt.:
    0.20
  3. ROHM Opornik 820 kΩ 0805 ±1 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPF8203 0.37 x100
    MPN:
    ESR10EZPF8203
    +9%