  1. ROHM Opornik 1.2 Ω 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ1R2 0.06 x5000
    Do sklepu »
    ROHM Opornik 1.2 Ω 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ1R2
    Rezystory chipowe antyprzepięciowe firmy ROHM ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    MPN:
    ESR10EZPJ1R2
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -14%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ROHM Opornik 1.2 Ω 0805 ±5 % 0.4 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR10EZPJ1R2 0.14 x100
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    MPN:
    ESR10EZPJ1R2
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%