    FQP13N10L
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. Sample
    Do sklepu »
    Power MOSFET, N-Channel, QFET®, 100 V, 12.8 A, 180 mΩ, TO-220
    This N-Channel enhancement mode power MOSFET is ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    onsemi
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FQP13N10
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. Tranzystor FQP13N10 N-MOSFET 12.8A 100V 65W 0.18om TO220 3.60
    Do sklepu »
    Tranzystor FQP13N10 N-MOSFET 12.8A 100V 65W 0.18om TO220
    Tranzystor FQP13N10 Fairchild (ON Semiconductors ...
    Sklep:
    AVT
    Zmiana ceny:
    +9%
    FQP13N10L TO220 Tranzystor NMOSFET 100V 12,8A 65W 0,18R
    Gembara
    FQP13N10 TO220 Tranzystor NMOSFET 100V 13A
    Gembara
  6. Tranzystor; unipolarny; FQP13N10L; N-MOSFET; 9A; 100V; 65W; 180mOhm; TO220AB; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS 5.06 x2
    Tranzystor; unipolarny; FQP13N10L; N-MOSFET; 9A; 100V; 65W; 180mOhm; TO220AB; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    TO-220AB
    Zmiana ceny:
    -14%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    5+ szt.:
    4.05
    10+ szt.:
    3.24
    100+ szt.:
    3.01
    500+ szt.:
    2.78
    FQP13N10
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 100V 12.8A TO220 ...
    Elektronik-Service
    Producent:
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    MPN:
    IMP-36752
    TO-220-3
  8. FQP13N10 N-FET 100V 9A 65W TO220AB 9.00
    FQP13N10 N-FET 100V 9A 65W TO220AB
    Elter
    TO-220AB
  9. FQP13N10 9.25
    FQP13N10
    Tranzystor N-MOSFET 100V 12,8A 65W 0,18R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +0.54%
    3+ szt.:
    6.70
    10+ szt.:
    5.72
    FQP13N10L
    Elektronik-Service
    ON SEMICONDUCTOR - ONSEMI (ON)
    IMP-36753
    TO-220-3
  12. FQP13N10L Tranzystor 12.00
    FQP13N10L Tranzystor
    Betatronic
    Tranzystor; unipolarny; FQP13N10; N-MOSFET; 9A; 100V; 65W; 180mOhm; TO220AB; przewlekany (THT); ON Semiconductor; RoHS
    TCE
    -35%
  15. FQP13N10 MOSFET N Channel Transistor 12.8A 100V TO-220 67.49
    FQP13N10 MOSFET N Channel Transistor 12.8A 100V TO-220
    The FQP13N10 is an N-channel enhancement ...
    Switch Electronics
    Fairchild
    FQP13N10
    GTIN13:
    +0.08%