  1. Zasilacz meblowy LED 50W 12V 4.16A IP20 kompaktowa obudowa FTPC50V12-C2 POS POWER 51.56
    Do sklepu »
    Zasilacz meblowy LED 50W 12V 4.16A IP20 kompaktowa obudowa FTPC50V12-C2 POS POWER
    Zasilacz stałonapięciowy Europejski zakres ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    POS POWER
    MPN:
    FTPC50V12-C2
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.62%
  2. FTPC-50V12 12V/4,17A/50W IP67 NP PLAST 65.01
    Do sklepu »
    FTPC-50V12 12V/4,17A/50W IP67 NP PLAST
    Sklep:
    Monster
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +8%
  3. MPL- Zasilacz FTPC 50W meblowy 12V DC ftpc50v12-c 76.64
    MPL- Zasilacz FTPC 50W meblowy 12V DC ftpc50v12-c
    Cechy: Zabezpieczenia: Zwarciowe / ...
    TIM SA
    Producent:
    MPL POWER
    MPN:
    LUX00265
    ISBN:
    -2.73%
  4. Zasilacz do oświetlenia LED 12V 4,17A 50W płaski meblowy POS Power 77.00
    Zasilacz do oświetlenia LED 12V 4,17A 50W płaski meblowy POS Power
    ... LED | POS POWER ftpc50v12 Ultra płaskie zasilacze ...
    SPEC KABLE
    POS POWER
    GTIN13:
    -2.4%
  5. Zasilacz ZI LED 12V/4,16A CV FTPC50V12 Ultra płaski, niepalny, meblowy 82.50
    Zasilacz ZI LED 12V/4,16A CV FTPC50V12 Ultra płaski, niepalny, meblowy
    ... 12V/4,1A CV pł. FTPC50V12 płaski Ultra płaskie ...
    Nowy Elektronik
    -21%
  6. Zasilacz imp.12V DC 4,1A 50W IP20 FTPC50V12 91.00
    Zasilacz imp.12V DC 4,1A 50W IP20 FTPC50V12
    Zasilacz led służy do zasilania źródeł światła ...
    Inter-Lumen
    +364%
  7. Zasilacz FTPC 50W meblowy 12VDC pos ftpc50v12-c2 95.93
    Zasilacz FTPC 50W meblowy 12VDC pos ftpc50v12-c2
    Marka zasilaczy POS to sprawdzony wybór dla ...
    MPL POWER
    ftpc50v12-c2
  8. FTPC50V12-C2 97.05
    FTPC50V12-C2
    Zasilacz: impulsowy; LED; 50W; 12VDC; 4,16A; 198÷ ...
    TME
    POS
    FTPC50V12-C2
    5+ szt.:
    91.88
    10+ szt.:
    86.84
    20+ szt.:
  9. Mpl- Zasilacz Ftpc 50W Meblowy 12Vdc Pos Ftpc50v12-C2 99.51
    Mpl- Zasilacz Ftpc 50W Meblowy 12Vdc Pos Ftpc50v12-C2
    ELEKTRONEST
    +0.06%
  11. Zasilacz Meblowy Led 50W 12V 4.16A Ip20 Kompaktowa Obudowa Ftpc50v12-C2 Pos... 100.55
    Zasilacz Meblowy Led 50W 12V 4.16A Ip20 Kompaktowa Obudowa Ftpc50v12-C2 Pos...
    ELEKTRONEST
    +1.05%
  12. Mpl- Zasilacz Ftpc 50W Meblowy 12Vdc Pos Ftpc50v12-C2 100.55
  13. Mpl- Zasilacz Ftpc 50W Meblowy 12V Dc Ftpc50v12-C 108.70
    +37%
  14. Mpl- Zasilacz Ftpc 50W Meblowy 12V Dc Ftpc50v12-C 108.70
    +36%
  15. FTPC50V12-D 119.19
    FTPC50V12-D
    Zasilacz: impulsowy; LED; 50W; 12VDC; 4,16A; 180÷ ...
    TME
    POS
    FTPC50V12-D
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    20+ szt.:
  16. FTPC50V12-D LED power supply unit, 50 W, 12 V DC, 4.16 A, CV+CC, dimmable 212.96
    FTPC50V12-D LED power supply unit, 50 W, 12 V DC, 4.16 A, CV+CC, dimmable
    Dimmable LED transformers from POS-Power in space- ...
    reichelt elektronik
    FTPC50V12-D
    GTIN13:
    -1.42%