  1. GCM1555C2A470GE02D 0.02 x10000
    Do sklepu »
    GCM1555C2A470GE02D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 47pF; 100V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCM1555C2A470GE02D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.37%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A470GE02D 47.00 pF 100 V 1 szt. 0.08
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A470GE02D 47.00 pF 100 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 47pF 100V C0G ( ...