  1. GCQ0335C1H4R7BB01J 0.04 x50000
    Do sklepu »
    GCQ0335C1H4R7BB01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,7pF; 50V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCQ0335C1H4R7BB01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.6%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H4R7BB01J 4.70 pF 50 V 1 szt. 0.14
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H4R7BB01J 4.70 pF 50 V 1 szt.
    HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 4,7 pF 50 V ...