  1. GJM0225C1E4R7WB01L 0.15 x40000
    Do sklepu »
    GJM0225C1E4R7WB01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,7pF; 25V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GJM0225C1E4R7WB01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C1E4R7WB01L 4.70 pF 25 V 1 szt. 0.51
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C1E4R7WB01L 4.70 pF 25 V 1 szt.
    HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 4,7 pF 25 V ...