  1. GJM0225C2A120JB01L 0.05 x40000
    Do sklepu »
    GJM0225C2A120JB01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 12pF; 100V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GJM0225C2A120JB01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.64%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C2A120JB01L 12.00 pF 100 V 1 szt. 0.15
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GJM0225C2A120JB01L 12.00 pF 100 V 1 szt.
    HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 12pF 100V C0G ...