  1. GJM0225G1E4R6WB01L 0.16 x40000
    Do sklepu »
    GJM0225G1E4R6WB01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,6pF; 25V; X8G; ±0 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GJM0225G1E4R6WB01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.75%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E4R6WB01L 4.60 pF 25 V 1 szt. 0.53
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G1E4R6WB01L 4.60 pF 25 V 1 szt.
    HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 4,6 pF 25 V ...