  1. GJM0225G2A4R3WB01L 0.09 x40000
    Do sklepu »
    GJM0225G2A4R3WB01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,3pF; 100V; X8G; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GJM0225G2A4R3WB01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.03%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G2A4R3WB01L 4.30 pF 100 V 1 szt. 0.29
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GJM0225G2A4R3WB01L 4.30 pF 100 V 1 szt.
    HF MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 4,3 pF 100 V ...