  1. GQM0335C2D7R6DB01J 0.13 x50000
    Do sklepu »
    GQM0335C2D7R6DB01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 7,6pF; 200V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GQM0335C2D7R6DB01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.63%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GQM0335C2D7R6DB01J 7.60 pF 200 V 1 szt. 0.44
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GQM0335C2D7R6DB01J 7.60 pF 200 V 1 szt.
    HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 7,6 pF 200 V ...